home

Londra Shane Global Dil Okulları

Dünyanın en popüler başkentlerinden biri olan Londra’nın merkezinde , tarihi yerlere, alışveriş merkezlerine, cafe ve restaurantlara yürüme mesafesinde yer alan Shane Global sunduğu çok çeşitli programlar ve avantajlı ücretleriyle dil eğitimine gitmek isteyen öğrenciler tarafından çok tercih edilmektedir. Eğitim programlarının yanı sıra çok çeşitli aktivite programları ve sosyal geziler de sunan Shane Global, öğrencilerinin eğitimleri boyunca huzurlu ve mutlu olabilmeleri için yakından ilgilenmektedir.

Genel İngilizce 15 Ders: Konuşma, gramer, dinleme ve yazma gibi temel İngilizce becerilerini ve kelime bilgisini ilerletmek isteyen öğrenciler için uygun olan bu programda öğrenciler haftada 15 ders görmektedirler. Bu program Londra’da hem sabah (a.m) hemde akşam (p.m) olarak Hastings’te ise sadece sabah programı (a.m.) olarak sunulmaktadır.

Genel İngilizce 20 Ders : Haftada 15 ders Genel İngilizce programının yanı sıra öğrencinin tercihine göre haftada 5 ders özel alanlarda eğitim verilen bu programda öğrenciler kendilerini eksik hissettikleri veya özellikle gereksinim duydukları IELTS sınav hazırlık veya Konuşma ve İletişim becerileri gibi dersleri alabilirler. Hastings merkezinde ayrıca İş İngilizcesi ve Gramer becerileri olarak seçmeli dersler bulunmaktadır. Londra merkezinde Genel İngilizce öğleden sonra programına yazılan öğrenciler sadece Konuşma ve İletişim becerileri derslerine katılabilirler.

Genel İngilizce 25 Ders: Haftada 15 ders Genel İngilizce programının yanı sıra öğrencinin tercihine göre haftada 10 ders olmak üzere eğitim verilen bu programda öğrenciler isterlerse haftada 10 ders tek bir alanda isterlerse de 5+5 şeklinde iki alanda eğitim alabilirler. Haftada 10 ders almak isteyen öğrenciler hem Londra hem de Hastings merkezinde IELTS sınav hazırlık, sadece Londra merkezinde ise İş İngilizcesi veya Gramer becerileri alabilirler. Haftada 5 + 5 şeklinde iki alanda eğitim almak isteyen öğrenciler ise  IELTS sınav hazırlık veya Konuşma ve İletişim becerileri gibi dersleri alabilirler.
Hastings merkezinde ayrıca İş İngilizcesi ve Gramer becerileri olarak seçmeli dersler bulunmaktadır. Bu programda genel İngilizce dersleri öğleden sonra verilir.

Genel İngilizce 30 Ders: Temel olarak haftada 15 derslik Genel İngilizce programının yanı sıra haftada 15 ders alan derslerinin sunulduğu bu program belli bir alan üzerinde yoğunlaşmak isteyen öğrenciler için idealdir. Bu programda öğrenciler 15 ders Genel İngilizce + 5 ders Seçmeli İngilizce (1) + 10 ders Seçmeli İngilizce (2) şeklinde eğitim alabilirler. Ancak bu alınan 15 alan dersleri 5+5+5 şeklinde 3 farklı alanda alınamaz. 5 derslik seçmeli İngilizce her iki merkezinde de Konuşma ve İletişim becerileri, IELTS sınav hazırlık , sadece Hastings’te İş İngilizcesi veya Gramer becerileri olarak alınabilir. Diğer 10 alan dersi ise her iki merkezde IELTS sınav hazırlık olarak alınırken sadece Londra merkezinde ayrıca İş İngilizcesi veya Gramer programı da tercih edilebilir. Bu program da Genel İngilizce dersleri öğleden sonra verilmektedir.

Guncel fiyatlar icin lutfen bizimle iletisime gecin


top